TULEMUSED 2023 - 2024
Spotlight Challenge 2023 ( dets.)
Contemp. duo,noored 1 Keira Jaaska- Teele Kõiva 2.koht
Dance Express 2023 ( dets. )
kaasaegne soolo , lapsed Teele Kõiva 2.koht
kaasaegne soolo, noored 1 Keira Jaaska 2.koht
kaaaegne soolo, noored 1 Sarah Hermlin 3.koht
Vetehaldjad ( small gr. ) 2.koht
Dancestar 2024 ( jaan. )
Tagurpidi maailm kaasaegne, suur grupp, noored 1 1.koht
Mis meist saab lyrical, suur grupp,noored 1 2.koht
show impro soolo, noored 1 Arina Topper 1.koht
disco slow soolo, noored 1 Keira Jaaska 3.koht
disco soolo, noored 1 Keira Jaaska 2.koht
disco duo, noored 1 Keira Jaaska-Teele Kõiva 2.koht
lyrical soolo, noored 1 Khiara Eller 2.koht
lyrical soolo, noored 1 Keira Jaaska 3.koht
lyrical duo, noored 1 Tiare _ Isabel Prits 1.koht
contemp.duo, noored 1 Keira Jaaska-Teele Kõiva 2.koht
Spotlight Challenge 2024 ( veebr. )
show-karakter, lapsed, väike grupp 3.koht ( kava "Vahelduva pilvisusega " )
lyrical, noored 1 , väike grupp 2.koht ( kava " Vetehaldjad" )
lyrical duo, noored 1 3.koht Tiare Arumäe- Isabel Prits
disco soolo, noored 1 1.koht Tiare Arumäe
disco soolo, noored 1 3.koht Keira-Liisa Jaaska
disco duo, noored 1 3.koht Keira-Liisa Jaaska-Teele Kõiva
contemp. duo, noored1 3.koht Berit Mere - Saskia Saar
Koolitants 2024 ( veebr. )
tunnustuspreemia tants "Vetehaldjad " - voolav ja tehniline grupidünaamika meeleolu loovates piltides ja kujundites
autor : Elina Gorelasvili
tunnustuspreemia tants " Tagurpidi maailm" - isikupärase käekirjaga, visuaalselt mõjus ja stiilne tervik
autor : Anu Mölder
TULEMUSED 2022-2023
Kuldne Karikas Suvefestival
Lyrical jazz soolo lapsed 3.koht Teele Kõiva
Lyrical jazz soolo noored 1 2.koht Isabel Prits
Lyrical jazz soolo noored 1 3.koht Keira-Liisa Jaaska
Disco solo noored 2 3.koht Mia Kilp
Disco duo noored 2 1.koht Rebecca Veimann - Mia Kilp
Disco duo noored 2 3.koht Carola Eliise Kaljurand - Emilia Kõmper
Disco duo lapsed+noored 1 3.koht Isabel Prits - Teele Kõiva
Estonian Dance Organization Disco Open 2023
Disco solo children beginner 1.koht Teele Kõiva
Disco slow children 3.koht Keira -Liisa Jaaska
Disco solo junior 2 3.koht Mia Kilp
Disco duo junior 2 1.koht Rebecca Veimann- Mia Kilp
Disco duo children beginner 3.koht Mathilda Küla - Khiara Eller
Disco duo junior 2 2.koht Carola Eliise Kaljurand - Emilia Kõmper
Happy Dancers Baltic Cup :
Show soolo juunior 2 1.koht Karmen Liiv
Lyrical jazz duo juunior 2 2.koht Grithel Kotsar- Simone Ly Piik
Lyrical jazz soolo juunior 2 3.koht Simone Ly Piik
Lyrical jazz soolo juunior 1 2.koht Isabel Prits
Lyrical jazz impro juunior 1 3.koht Keira-Liisa Jaaska
Lyrical jazz impro juunior 2 2.koht Grithel Kotsar
Disco duo juunior 1 1.koht Isabel Prits-Teele Kõiva
Disco duo juunior 1 2.koht Khiara Eller - Mathilda Küla
Disco duo juunior 1 3.koht Elisabet Hütt - Keira Liisa Jaaska
Disco duo juunior 2 1.koht Rebecca Veimann- Mia Kilp
Disco duo juunior 2 2.koht Christina Bogoslovski - Annabel Vokk
Disco duo juunior 2 3.koht Carola Eliise Kaljurand - Emilia Kõmper
Disco soolo lapsed 1.koht Teele Kõiva
Disco soolo lapsed 2.koht Arina Topper
Disco soolo juunior 1 1.koht Isabel Prits
Disco soolo juunior 1 2.koht Keira-Liisa Jaaska
Disco soolo juunior 2 1.koht Rebecca Veimann
Disco soolo juunior 2 3.koht Simone Ly Piik
Contemp. small team juunior 2.koht kava "Põld"
Lyrical jazz small team juunior 2.koht kava "Õnn ei hüüa tulles"
Kuldne Karikas finaali pääsesid tantsud :
"Ära muretse, ole õnnelik " ja
"Mis meist saab"
Koolitants 9.04 Paide piirkondlikku vooru pääsesid mõlemad rühmatantsud :
"Ära muretse, ole õnnelik" ja "Reede õhtu " ning
"Võlts enesekindlus " duo Saskia Saar - Sarah Hermlin
Spotlight Challenge Spring Spezial 2023
Contemporary duo noored 1 1.koht : Saskia Saar- Sarah Hermlin
Rhytmic dance duo noored 2 1.koht : Rebecca Veimann- Mia Kilp
Koolitants 2023 ( Harjumaa maakondlik tantsupäev 3.02.2023 )
Tunnustuspreemia : Mitmekülgne koreograafia ja nauditav esitus - tants "Ära muretse, ole õnnelik" ( 4.-7.kl. )
Dancestar 2023 ( Jõgeva )
show, noored 2, suur grupp 2.koht "Reede õhtu "
show, noored 2, väike grupp 3.koht "Retro"
disco duo, noored 2 1.koht Rebecca Veimann - Mia Kilp
disco duo, noored 1 3.koht Simone-Ly Piik - Grithel Kotsar
kaasaegne tants, noored 1 3.koht Sarah Helena Hermlin - Saskia Saar
Rahvusvaheline tantsufestival "Neposedõ"
Kaasaegne tants, 11.-14.a. soolo 3.koht Grithel Kotsar
kaasaegne tants , 15.-19.a. soolo 3.koht Rebecca Veimann
show tants, 11.-14.a. sooo 3.koht Arina Topper ja Karmen Liiv
Lithuanian Cup 2022 Klaipeda
jazz team children 2.koht "Teamwork"
disco solo children 3.koht Tiare Arumäe
disco solo junior 2.koht Rebecca Veimann
disco solo junior 3.koht Mia Laureen Kilp
disco duo children 1.koht Keira-Liisa Jaaska - Teele Kõiva
disco duo junior 1.koht Rebecca Veimann- Mia Laureen Kilp
2.koht Christina Bogoslovski - Annabel Vokk
3.koht Emilia Kõmper - Carola Eliise Kaljurand
Spotlight Challenge 2022
Rhytmic Dance duo, noored II 1.koht : Rebecca Veimann- Mia Kilp
2.koht: Christina Bogoslovski - Annabel Vokk
Show duo , noored I 3.koht : Isabel Prits- Tiare Arumäe
Contemporary duo, noored I 3.koht: Saskia Saar- Sarah Hermlin
Tulemused 2021 - 2022
Kuldne Karikas 2021
Lyrical Dance Perfomance soolo lapsed , kava "Unes või ilmsi" 2.koht : Tiare Arumäe
Rhytmic Dance duo, noored I , 3.koht : Christina Bogoslovski - Annabel Vokk
TV 6 Koolitants Rahva Lemmiku valimine : osalesid 12 finaalipääsenud tantsu , tants: "Taas-koos-hoos" 2.koht !
TV 6 Eesti Parim Noor Tantsija valimine : osales Karmen Liiv , kes saavutas 5.koha.
Spotlight Challenge Winter Spezial 2021 : Rhytmic Dance duo / noored I 1.koht - Grithel Kotsar ja Simone-Ly Piik
Slonnyfest 2021 : tants "Flamingo" eripreemia: Eristuvate lahenduste ja suurepärase teemaväljenduse eest.
Dancestar 2022 : tants "I like you " 1.koht ( show väike grupp noored I )
tants " Taas-koos-hoos" 2.-3.koht ( show väike grupp noored II )
tants " Flamingo" 4.koht ( show väike grupp lapsed )
tants "Draakon" 2.koht ( show soolo lapsed ) Teele Kõiva
tants " Mõtetes" 3.koht ( show soolo lapsed ) Keira Liisa Jaaska
tants " Jälle sõpradena" 2.koht ( show duo noored I ) Isabel Prits ja Tiare Arumäe
disco duo noored II 3.koht Christina Bogoslovski ja Annabel Vokk
Happy Dancers Baltic Cup 2022 ( 27 starti )
Karmen Liiv 2.koht, show solo junior 1
Tiare Arumäe 1.koht, contemporary jazz solo children
Mia Kilp 2.koht disco solo junior 2
Rebecca Veimann 3.koht disco solo junior 2
Simone Ly Piik 3.koht disco solo junior 1
Karmen Liiv 2.koht disco solo junior 1
Carola 1.koht disco solo junior 1 algajad
Anna-Liisa Kõrm 2.koht disco solo junior 2 algajad
Isabel Prits 1.koht disco solo children 1 algajad
Keira Liisa Jaaska 2.koht disco solo children 2 algajad
Isabel Prits 3.koht sport dance solo children 1
Rebecca Veimann-Mia Kilp 2.koht disco duo junior 2
Annabel Vokk-Christina Bogoslovski 3.koht disco duo junior 2
Teele Kõiva- Keira Liisa Jaaska 1.koht sport dance duo children
Keira Liisa Jaaska 2.koht lyrical jazz solo children 2 algajad
Rebecca Veimann 1.koht lyrical jazz solo impro junior 2 algajad
tants " Meie koostöös" 1.koht contemporary big team children
" Flamingo" 1.koht jazz big team children
" Taas-koos-hoos " 1.koht gymnastic show small group junior
" Vertigo" 2.koht lyrical jazz small groups junior algajad
"Salamander " 3.koht lyrical jazz small groups junior algajad
VAT -Cup 2022
Mia Kilp 2.koht disco solo junior 2 open
Carola Kaljurand 1.koht disco solo junior 1 beg.
Mia Kilp-Rebecca Veimann 2.koht disco duo junior 2 open
Simone Ly Piik- Grithel Kotsar 3.koht disco duo junior 1 open
Isabel Prits 1.koht, impro, lapsed
Keira Liisa Jaaska 2.koht, impro, lapsed
Karmen Liiv 1.koht, impro, junior 2
Mia Kilp 2.koht, impro, junior 2
Rebecca Veimann 3.koht, impro, junior 2
Tulemused 2019-2020
Spotlight Challenge Winter Special 2019 ( 29.11.2019 )
Emily Uibo - 3.koht, rhytmic dance solo / noored II
Grithel Kotsar- Simone-Ly Piik - 1.koht, rhytmic dance duo / lapsed
Gymnafest 2019 ( 30.11.2019)
LAUREAAT , vanuserühm 7.-12.a., kavaga "Täring"
finaalis ka teine kava "Sirius"
TRT Dance Masters - European Dance Championship 2019 (30.11.2019 )
disco small adults - 1.koht
Estonian Dance Organization Winter Cup 2020 ( 25.01.2020 )
DD duos - juniors 1 :
Rebecca Veimann- Anette-Marii Jõearu 1.koht
Annabel Jõearu-Anna-Liisa Dobrjanski 3.koht
DD solos - juniors 2 :
Emily Uibo - finalist
DD groups - adults 1.koht
DD groups - juniors 3.koht
DD duos - juniors 2 :
Saskia Hermlin - Reelika Piht 1.koht
Marinel Davel - Iris Maria Uuetoa 2.koht
Laura Västrik - Gretel Veetõusme 3.koht
DDB solos - children :
Grithel Kotsar 2.koht
DDB duos - children :
Simone Piik-Grithel Kotsar 1.koht
DDB solos - juniors 1 :
Andra Pedak 1.koht
Merit Mandre 2.koht
Margita Rand 3.koht
DDB duos - juniors 1 :
Merit Mandre -Laura Kaal 1.koht
Jazz dance duos-juniors 1 :
Jõearu Anette-Marii-Veimann Rebecca 1.koht , kava "Piraadid"
Jazz dance groups - juniors 2.koht, kava "Koos on lihtsam"
Koolitants 2020 (maakondlik voor ) Viimsi Kool (14.02.2020 )
osalejad : 80 tantsijat, 6 kava
Spotlight Challenge Spring Spezial 2020 ( 22.02.2020 )
Lyrical Perfomance small group noored I / 2.koht / kava "Koos on lihtsam"
Koolitants 2020 (piirkondlik voor ) Haapsalu ( 7.03.2020 )
edasipääsejad : kõik 80 tantsijat ning 5 kava : "Kummituste jälil" ( 1.-4.kl.), "Mäng" (4.-7.kl. ),
"Särame koos" ( 4.-7.kl.), "Valgus minu sees" ( 4.-7.kl.), "Vihmas" ( 6.-9.kl. )
Kuldne Karikas 2020 finalist, Tartu ERM, 25.okt. tantsudega :
"Särame koos " ( vanuseaste noored / 6.-7.kl. rühm ) ja
" Vihmas" ( vanuseaste noored / 8.-9.kl. rühm )
Tulemused 2018- 2019
Võimlemisfestival "Gymnafest" finaal, november 2018
- Finaalis 2 kavaga: "Skorpion (4.-5.kl. rühm) ja "Aheldatud" (8.-9.kl. rühm)
Kavaga "Skorpion" eripreemia kõige lastepärasema kava eest
Lithuanian Cup 2018 (Klaipeda), november 2018
- Jazz formation children (4.-5.kl. rühm) I koht, kava "Skorpion"
- Pop dance formation children (4.-5.kl. rühm) III koht, kava "Täring"
- Jazz formation adults (8.-9.kl. rühm) III koht, kava "Ihaldatud"
Spotlight Challenge, detsember 2018
- Rhytmic dance lapsed debüüt soolo I koht, Christina Bogoslovski
II koht, Karmen Liiv
- Rhytmic dance noored I debüüt soolo I koht, Annabel Jõearu
II koht, Laura Västrik
- Rhytmic dance noored II small group I koht, Saskia Hermlin, Reelika Piht, Miia Kams, Grete Lillemets, Mari Elle Tamm
"Winter Cup" (EDO), jaanuar 2019
- DDB duo juniors I koht, Rebecca Veimann/ Anette Jõearu
II koht, Karmen Liiv/ Andra Pedak
III koht, Marinel Davel/ Iris Uuetoa
- DDB solo children II koht, Karmen Liiv
- DDB solo juniors III koht, Anette- Marii Jõearu
- DD group juniors I koht, Emily Uibo, Marinel Davel, Iris Uuetoa, Linni Kalamees,
Anna-Liisa Dobrjanski, Carmen Kaljurand, Laura Västrik
- DD group adults II koht
- Show group children II koht, kava "Täring"
- Show group junior II koht, kava "Sirius"
"Happy Dancers Baltic Cup", veebruar 2019
- Disco solo children algajad II koht, Olivia Lepasalu
- Disco solo junior algajad I koht, Anette Jõearu
III koht, Rebecca Veimann
- Disco solo junior II algajad I koht, Laura Västrik
- Disco solo junior II edasijõudnud II koht, Emily Uibo
- Disco duo junior algajad II koht, Rebecca Veimann/ Anette Jõearu
III koht, Marinel Davel/ Iris Uuetoa
- Disco duo junior II edasijõudnud II koht, Saskia Hermlin/ Reelika Piht
III koht, Emily Uibo/ Carmen Kaljurand
- DD group junior I koht, II koht
- DD group adults I koht, II koht
- Jazz group junior III koht, kava "Naerukajakas"
- Jazz group adults II koht, kava "Kapriis"
- Jazz big team junior II III koht, kava "Noored"
- Jazz big team adults III koht, kava "Ihaldatud"
"Spring Cup" (EDO), märts 2019
- DDB duo juniors I koht, Rebecca Veimann/ Anette Jõearu
II koht, Marinel Davel/ Iris Uuetoa
III koht, Christina Bogoslovski/ Annabel Vokk
- DDB solo juniors III koht, Rebecca Veimann
- DD duo juniors III koht, Saskia Hermlin/ Reelika Piht
- DD group adults II koht
- Show group children III koht, kava "Täring"
- Show group junior I koht, kava "Sirius"
"Koolitants" finaal, aprill 2019
- Jazz 4.-6.kl. nominent, kava "Täring"
"Tallinn Open" (EDO), mai 2019
- DDB solo children I koht, Grithel Kotsar
- DDB solo junior II koht, Anette- Marii Jõearu
- DDB duo junior I koht, Rebecca Veimann/ Anette Jõearu
II koht, Christina Bogoslovski/ Annabel Vokk
III koht, Marinel Davel/ Iris Uuetoa
- DD group adults II koht
- Show duo juniors I koht, kava "Grow", Saskia Hermlin/ Reelika Piht
Tulemused 2016- 2017
"Kuldne Karikas" finaal (Tartu), mai 2017
- Loovtants/ noored I I koht, kava "Ristteel"
EDO Tallinn Open, mai 2017
- Disco dance groups adults I koht
European Cup, aprill 2017, Tartu
- Disco dance groups adults I koht
- Pop dance form. adults III koht, kava "Vaateakna viirastused"
- Pop dance form. juniors III koht, kava "Reljeefid"
Koolitants finaal, aprill 2017, Paide
- vabatants 4.-6. klass finalist, kava "Ristteel"
- showtants 7.-9. klass finalist, kava "Vaateakna viirastused"
Eesti Koolispordi Liit võimlemisfestival, märts 2017, Rapla
- 4.-6. klass liikumisrühmad laureaat, kava "Lustime koos"
- 7.-9. klass liikumisrühmad laureaat, kava "Kõik ühe eest"
Happy Dancers Baltic Cup, jaanuar 2017, Pärnu
- Disco dance groups juniors I koht
EDO Winter Cup, detsember 2016, Põlva
- Disco dance groups juniors I koht
- DDB solo/children II koht, Saskia Hermlin
- DDB duo/juniors II koht, Saskia Hermlin/ Reelika Piht
IDO World Disco Dance Championship, 2016, Örebro
- Disco dance groups juniors 20. koht, koosseisus: Laura Kim, Adel Müürsepp, Aneta Kõiva, Getriin Koplimäe,
Anne-Mari Dobrjanski, Isabel Peterson, Liisa Kumar
Tulemused 2015- 2016
"Kuldne Karikas" finaal (Tartu), 28. mai 2016
- Jazztants lapsed II koht, kava "Pingviinid"
III koht, kava "Pätu on alati meiega..."
"European Cup" (Vilnius), 21. mai 2016
- Disco dance groups juniors I koht
- Disco dance duo juniors II koht, Laura-Kim/ Getriin Koplimäe
- Contemporary formation juniors III koht, kava "Counting Stars"
- Show dance groups juniors II koht, kava "Vanity Fair"
"Tallinn Cup" (PMG), 08. mai 2016
- Disco dance groups juniors III koht
- Disco dance beginners children III koht, Saskia Hermlin
"Kooitants" 2016 finaal (Jõhvi), 2.-3. aprill 2016
- lapsed kavaga "Pätu on alati meiega..." osalemine rahva lemmiku valimisel TV6 otse-eetris
- showtants 7.-9. klass kavaga "Labürint"
"Spring Cup" (Pärnu), 5. märts 2016
- Disco dance groups juniors III koht
- Disco dance beginners children II koht, Saskia Hermlin
- Disco dance beginners juniors II koht, Miia Kams
- Disco dance beginners duo juniors II koht, Lillemets Grete/ Vilta Carmen
- Show dance groups juniors II koht, kava "Sensatsioon"
III maakondadevaheline tantsukarussell "Tähed laval" (Tartu), 21. veebruar 2016
- Harjumaa esindajad kavaga "Taevatähtede lugejad" (teema: "Teaduse ja tehnika areng")
"Just dance" (Tallinn), 6. veebruar 2016
- Disco dance beginners children II koht, Saskia Hermlin
- Disco dance beginners juniors III koht, Miia Kams
- Disco dance beginners duo juniors III koht, Lillemets Grete/ Vilta Carmen
"Gymnafest" 2015 finaal (Tartu), 28. november 2015
- 12.a.- 16.a. finaalis kavaga "Labürint"
"Winter Cup" (Tartu), 21. november 2015
- Disco dance groups juniors I koht
- Disco dance beginners juniors II koht, Miia Kams
- Show dance groups juniors I koht, kava "Sensatsioon"
Tulemused 2014-2015
Tallinn Open, 17. mai 2015:
- disco dance groups juniors III koht
- disco dance intermediate solo junior V koht
- show dance duo adults II koht, Elis Laasik/ Annely Nõomaa "Teelahkmel"
- disco dance duo juniors VI koht, Anne-Mari Dobrjanski/ Isabel Peterson
Lithuanian Spring Cup 2015 (Vilnius):
- disco small groups juniors I koht
- show dance formation juniors I koht, kava "Labürint"
- pop dance teams juniors I koht, kava "Magnet"
- hip-hop dance small groups adults I koht
- disco dance duo adults I koht, Danielle Lisbeth Mäemets/ Maria Mängel
- disco dance duo juniors II koht, Getriin Kotsar/ Liisa Kumar
Estonian Spring Cup 2015 (Pärnu):
- show dance small groups children II koht, kava "Clowns"
- show dance solo juniors VI koht, Emily Bruus, kava "Mõttesse graveeritud"
- disco dance solo juniors IV koht, Laura Kim
- disco dance duo juniors V koht, Getriin Kotsar/ Liisa Kumar
- disco dance beginners solo children VII koht, Saskia Hermlin
- disco dance freestyle solo juniors V koht, Laura Kim
EDO "Winter Cup", 13. dets. 2014:
- disco dance groups juniors I koht
- hip-hop groups juniors I koht
- show dance formations children II koht, kava "Klounaad"
- show dance formations juniors II koht, kava "Magnet"
- disco dance intermediate solos III koht, Krete Koitla
- disco dance duos junior VI koht, Danielle-Lisbeth Mäemets ja Maria Mängel
- show dance solos juniors V koht, Adel Müürsepp, "Külma väljadel"
- show dance groups juniors IV koht, kava "Liivatorm"
- disco dance solos adults VI koht, Elis Laasik
- disco dance freestyle juniors V koht, Liisa Kumar
- disco dance freestyle juniors VI koht, Laura Kim
Võimlemisfestival "Gymnafest", 29. nov. 2014:
- 11.- 15. a. vanuserühm laureaat, kava "Liivatorm"
- koondrühmad laureaat, kava "Rambivalguses"
lõppkontserdile pääses ka 7.- 12. a. vanuserühma kava "Klounaad" (selles vanuserühmas laureaaditiitleid välja ei jagatud)